Regionalny Przedstawiciel Handlowy

MIEJSCE PRACY

woj. Mazowieckie

Co oferujemy?

Działamy w zrównoważonym, stale rozwijającym się systemie czterech fabryk na terenie całej Polski, nasi Klienci działają na terenie całego kraju. Praca w naszej firmie wiąże się z możliwością rozwoju w stabilnym środowisku zatrudnienia. Oferujemy rynkowe wynagrodzenie, dofinansowanie do karty Multisport oraz szeroki ZFŚS, szkolenia rozwojowe. Dodatkowe standardowe narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód służbowy).

Kogo
poszukujemy?

Osoby, która będzie odpowiedzialna za wykonywanie planu sprzedażowego na podległym regionie, przestrzeganie procedur sprzedaży oraz dbanie o cykl obrotu należnościami.

Zależy nam także na osobach:

  • z wykształceniem min. średnim, najchętniej technicznym;
  • posługujących się pakietem MS Office;
  • z czynnym prawem jazdy kat. B;
  • z doświadczeniem w sprzedaży;
  • doświadczonych w negocjacjach (będziemy pytać o przykłady);
  • zorganizowanych i kontaktowych (będziemy pytać o przykłady);
  • komunikujących się w sposób jasny i przekonywający (będziemy pytać o przykłady);
  • rzetelnych i konsekwentnych (będziemy pytać o przykłady).

Obowiązki

  • realizację planów sprzedaży;
  • wizytowanie klientów (hurtownie, inwestycje, architekci);
  • doradztwo techniczne w ramach oferowanych produktów;
  • tworzenie / współtworzenie ofert handlowych;
  • weryfikację wiarygodności płatniczej klientów, kontrola należności i bieżąca windykacja zgodnie z obowiązującymi procedurami;
  • monitorowanie rynku i konkurencji;
  • udział w procesie reklamacyjnym zgodnie z procedurą;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • powierzone mienie;
  • ścisła współpracę z przełożonym Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży i Działem Obsługi Sprzedaży.

Podziel się ogłoszeniem ze znajomymi

Facebook Twitter

Nie zapomnij dołączyć w CV poniższej klazuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.
Wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować później.

Pracuje w firmie od 2011 roku na stanowisku Asystentki Zarządu. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że Swisspor to dobry pracodawca ponieważ zapewnia bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia.
Anna Butkus, Asystenka Zarządu
Przeczytaj pełną historię
W Swisspor Polska pracuję od 11 lat. Zaczynałem pracę jako Przedstawiciel Handlowy, później objąłem stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży. Teraz pracuję jako Zastępca Dyrektora Sprzedaży. Swisspor to nieustający rozwój kompetencji i wiedzy a przy okazji bezpieczeństwo i ogromna swoboda w sposobie dążenia do celu.
Kamil Zelent, Zastępca Dyrektora ds. Sprzedaży
Cześć jestem Marek, wcześniej pracowałem na produkcji, awansowałem i teraz planuję produkcję. Swisspor to firma, która ma potencjał.
Marek Kuciel, Planista produkcji
Swisspor to firma, która bardzo szybko się rozwija, inwestuje w nowe technologie.
Piotr Klakla, Pracownik