2022-07-07 08:30:11

Nowy zakład XPS w Chrzanowie

Trwa budowa fabryki XPS w Chrzanowie. Nowa inwestycja to większe możliwości i kolejne miejsca pracy.

Przeczytaj

2022-06-15 11:11:22

Dzień dziecka w Międzyrzeczu

Z okazji dnia dziecka zorganizowaliśmy w Międzyrzeczu piknik dla pracowników naszej firmy wraz z rodzinami. Wspólne zabawy, animacje i wiele atrakcji sprawiło mnóstwo radości nie tylko najmłodszym.

Przeczytaj

2022-06-15 09:41:16

Spotkanie integracyjne w Bornym Sulinowie 06.2022r.

W tym roku spotkaliśmy się w Bornym Sulinowie na wspaniałej przygodzie o militarnym charakterze. Czekały na nas MEGA ATRAKCJE, warto to zobaczyć!

Przeczytaj

2022-03-04 12:54:00

Solidarni z Ukrainą!

24 lutego świat się zmienił. Rosjanie zaatakowali naszych przyjaciół, bliskich sąsiadów – Ukraińców. Każdy z nas ich zna – od lat wspólnie pracujemy, spotkamy się na ulicach, w sklepach, wszędzie – są nam bliscy. Trudno przejść obojętnie obok tragedii ludzi w Ukrainie. Nawet więcej - NIE MOŻNA przejść obojętnie wobec tego, co się tam dzieje. Włączamy się w pomoc dla tych, którzy cierpią. Dla tych, którzy stracili lub właśnie tracą nie tylko swoje miejsce na ziemi, ale także poczucie bezpieczeństwa i nadzieję na spokojne życie. Miejmy nadzieję, że ich los prędzej, czy później się odwróci. W związku z tym zorganizowaliśmy natychmiast pomoc dla naszych Ukraińskich sąsiadów. Do magistratu w miejscowości Równe, Obwód Rówieński dostarczyliśmy pomoc humanitarną tj. ponad 8 ton najpotrzebniejszych rzeczy m.in: żywność, art. chemiczne oraz agregaty prądotwórcze. Wartość pomocy to blisko 120 tys. zł. To nie koniec naszej pomocy. W akcję włącza się także nasz patron – właściciel Swisspor Bernhard Alpstaeg. Szwajcarzy przygotowują swój pakiet pomocowy. Pomagajmy, każdy jak może!

Przeczytaj

2021-09-22 09:35:28

Spotkanie integracyjne zakładu w Pelplinie 09.2021

Mamy to! W dobie pandemii i kontaktów na odległość, w końcu udało nam się spotkać na wspólnej zabawie. Tym razem spędziliśmy czas na torze gokartowym w Gdańsku. To była integracja, za jaką chyba wszyscy tęskniliśmy. Nie zabrakło też odrobiny rywalizacji i adrenaliny. Mamy nadzieję, że pandemia nie zablokuje naszego kolejnego spotkania.

Przeczytaj
Z firmą Swisspor jestem związany od 2006 roku. W międzyczasie miałem trzyletnią przerwę, po której zatrudniłem się ponownie w fabryce w Chrzanowie. Obecnie obsługuję linię do produkcji styropianu, automat formierski Teubert oraz szkolę nowych pracowników. Podczas mojej nieobecności nastąpiło kilka zmian, m.in zwiększyła się liczba pracowników, został odnowiony park maszynowy, powstała nowa hala magazynowa. Jak widać: Firma ciągle się rozwija. Swisspor Polska to dla mnie stabilność zatrudnienia oraz praca w miłej atmosferze.
Piotr Lisowicz, Operator Produkcji
Przeczytaj pełną historię
Pracuję w firmie Swisspor od 2002 roku, w Zakładzie Produkcyjnym w Janowie Podlaskim. W naszym Zakładzie panuje rodzinna i przyjazna atmosfera. Podczas długoletniej pracy obserwowałem jak nasza fabryka się zmienia. Zawsze były to zmiany na lepsze. Swisspor to stabilność zatrudnienia, nawet w czasach pandemii czułem się tutaj bezpiecznie.
Radosław Kapłan , Starszy operator produkcji
Przeczytaj pełną historię
Pracuje w firmie od początku powstania fabryki w Pelplinie, czyli od 2008 roku. Pracę w firmie zaczynałem jako Pracownik do Obsługi Produkcji, a w tej chwili jestem Brygadzistą. Firma dała mi szansę na rozwój. Tworzymy zespół zgranych ludzi, stale się rozwijamy. Firma inwestuje w swoich pracowników i rozwija nasze miejsca pracy.
Tomasz Wygocki, Brygadzista
Przeczytaj pełną historię
Pracuję przy produkcji styropianu w Międzyrzeczu od 7 lat. Firma cały czas się rozwija, jest miła atmosfera i dobry pakiet socjalny.
Robert Garus , Operator produkcji
Przeczytaj pełną historię
Swisspor to firma, która bardzo szybko się rozwija, inwestuje w nowe technologie.
Piotr Klakla, Pracownik
Przeczytaj pełną historię
Cześć jestem Marek, wcześniej pracowałem na produkcji, awansowałem i teraz planuję produkcję. Swisspor to firma, która ma potencjał.
Marek Kuciel, Planista produkcji
Przeczytaj pełną historię